| Kuřim A- 2.liga- Dvojí výhra a dvojí report | |||
| Kuřim A již balancoval nad propastí, ale v posledních dvou kolech dokázal, že postup z KP1 náhoda nebyla. Těžkou situaci týmu dokazuje úvodní fotka zachmuřeného kapitána. V šestém kole proti Lipky HK „C“ jsme byli favority a rozhodla dominance na prvních pěti deskách. O to více důležitější bylo se sejít na kole sedmé, kde jsme jeli za soupeřem z Třebíče,podstatně silnějším. Všechny partie byly vyrovnané a postupně přecházely do remízového přístavu. Pomalu se plížila na mysl otázka, kdo tedy vyhraje? Naštěstí máme v týmu Vládu Pavlíka, který je výborným taktikem, a vždy se snaží udělat „bordel“ na šachovnici. V obou zápasech skóroval a zasílám velkou gratulaci! Záchrana je tedy otevřená a doufám, že nám vydrží docházková morálka. Kapitán Přílohy: Příloha_1 Příloha_2 Příloha_3 Odkazy: Foto Lipky C | |||
|