| Kuřim D - KP2B - posilněná sestava | |||
V neděli jsme se střetli s teamem ŠK Střelice, který okupoval v tabulce o jedno místo za námi. Naštěstí se nám podařilo sestavit silnější sestavu, která měla šanci na úspěch.Začátek byl trochu pokažený tím, že jsme měli plné úplně všechny zápisy o utkání, a tak jsem nakreslil prvotřídní tabulku od ruky. A k tomu ještě Michael dorazil pár minut po začátku utkání. Jako první jsem dohrál já s tím, že soupeř mne nabídl remízu a při mé horší pozici jsem remízu přijal. Jako druhý František, který k překvapení soupeře vyhrál na čas. Pak to šlo hrozně rychle a tři výhry obou Tomášů a Romana nás dostali do bodového úniku a bylo jasné, že vyhrajeme, jen bylo otázkou o kolik. Na šesté šachovnici dostal nabídku remízy i Pavel, ale byl do hry tak ponořen, že nabídku ignoroval a k naší smůle o 15min později partii prohrává, když ztratil figuru a v koncovce již neměl šanci. Jako poslední dohrávali Honza s Michaelem. Honzovi se nepodařilo prosadit volného pěšce a po výměně většiny figur vzniká remízová koncovka s třemi pěšci. Michael nakonec ve střelcové koncovce, po chybě soupeře využívá výhody volného pěšce na béčku. Zápas tedy skončil stejně jako u Áčka a vyhráváme 6:2. Díky pěkným výkonům domácích hráčů. Přílohy: Report 8. kola Odkazy: Fotogalerie Vysledky | |||
|