| Kavárna 12.2.2026: Máte v tom hokej | |||
Olympijský zápas s mizerným výsledkem nám v tom udělal hokej - hrací místnost byla částečně obsazená. Další chaos vznikl v tom, jestli psát individuální lístky s útratou, nebo to nechat v moci počítače u baru.Mihail byl napomenut za porušování pravidel kavárny, ale přesně nevím, za co - mám ovšem tušení, že vítěz nepoklidil figurky. Mistr pak možná neúmyslně podváděl v partii s Romanem, ale udělal to tak šikovně, že mu to všichni nejen odpustili, ale dokonce mu Roman uznal výhru, i když na Mistrových hodinách už svítilo 0:00. Podobně nechtěl Martin bod se mnou a spokojil se s půlkou, protože jeho pozice směřovala spíše k nule. Pořadí: 1.Jordanov, 2.Vašek, 3.Kropáč, 4.Pešl, 5.Heneš, 6.Matějů, 7.Hrdina, 8.Buček, 9.A.Krupica, 10.Behúň. Jak zpráva začíná, tak i končí - hokej nám v tom udělají za čtrnáct dnů, kdy jsme tlačeni do změny na středu (tedy z 26.2. na 25.2.) - příště ale ještě normálně! Přílohy: Tabulka GP 2026 | |||
|