| Další remíza, boj pokračuje | |||
V neděli jsme se vydali do nedalekého Brna, kde nás čekal silný soupeř.Duras nastoupilv poměrně silné sestavě. První dohrává Tomáš. Tomáš využil aktivních figur a po útoku na krále vítězí. Bohužel, to stejné vymyslel soupeř u mě a já tedy chvíli po něm prohrávám. Na ostatních šachovnicích jsou pozice vyrovnané. Postupně velmi pěkně vyhrávájí Vláďa a Tadeáš. Mirek a Olexii naopak bohužel prohrávájí. Daniela v rovné pozici dává svoji partii za remízu, protože Ondra stojí lépe. Ondra si však svoji pozici špatně zhodnotil a nedošlo mu, že stojí lépe. Takže i tato partie nakonec končí remízou. Remíza 4-4 je teda malý krůček k záchraně, ale vše bude záležet až v posledním zápase sezóny. | |||
|