ŠK Kuřim

Zpráva

Další remíza, boj pokračuje
Upoutávka V neděli jsme se vydali do nedalekého Brna, kde nás čekal silný soupeř.
Duras nastoupilv poměrně silné sestavě.
První dohrává Tomáš. Tomáš využil aktivních figur a po útoku na krále vítězí.
Bohužel, to stejné vymyslel soupeř u mě a já tedy chvíli po něm prohrávám.
Na ostatních šachovnicích jsou pozice vyrovnané.
Postupně velmi pěkně vyhrávájí Vláďa a Tadeáš.
Mirek a Olexii naopak bohužel prohrávájí.
Daniela v rovné pozici dává svoji partii za remízu, protože Ondra stojí lépe.
Ondra si však svoji pozici špatně zhodnotil a nedošlo mu, že stojí lépe. Takže i tato partie nakonec končí remízou.
Remíza 4-4 je teda malý krůček k záchraně, ale vše bude záležet až v posledním zápase sezóny.
Tomáš Keprt | 26/Mar/2026 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4717 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2026 KolJa & Gonzmen