| Kuřim A vítězí v Lanškrouně a zůstává ve druhé lize! | |||
Jak správně popsal Gonzmen, že nedělní zápasy se musí reportovat, tak to spojím i s celkovýmzhodnocením, i když jsem na posledním kole nemohl být přítomen. Velké díky Laďovi Kudlovi, který mě na poslední chvíli zastoupil nejen jako hráč, ale i jako řidič, což je psychicky velmi náročné. Zápas byl určitě a opět nečekaně vyrovnaný a rozhodli mladí. Vláďa je navíc již zvyklý nerozhodovat pouze zápasy, ale i celé soutěže! O vyrovnanosti soutěže svědčilo to, že i když jsme v polovině tabulky a prohrajeme, tak padáme. Remíza by stačila, ale na to se nedá spoléhat. Nakonec jsme to zvládli a velmi dobře si pomatuji, jak jsme se bavili s Pedrem, když jsme furt prohrávali, a on se divil, Neboť viděl náš tým jako jasného účastníka druhé ligy. Snad se to v následujících letech potvrdí. Když si dovolím, jako kapitán zhodnotit celou soutěž, nerad komentuji jednotlivce, protože všichni, co hráli, bojovali a pomohli k výsledku. Tentokrát ale musím vyzdvihnout dva, a to Michala a Vláďu. Nejen že oba hráli všechny zápasy. Michal velmi dobře zvládl přechod o soutěž výš a na velmi těžké 1.desce udržel obdivuhodných 50 %. Vláďa byl na 4.místě v celkovém hodnocení jednotlivců, což je fantastický výsledek! Navíc rozhodl minimálně 2 zápasy, co si pomatuji. Velká gratulace oběma. Těším se na další ročník a jediné, co nás občas trápilo, bylo druhé auto a docházková morálka. Ale to je život. Všem přeji Hezké Velikonoce! Jirka Přílohy: Příloha_1 | |||
|