ŠK Kuřim

Zpráva

V kavárně nebyl materiál
Materiál Po návratu z azylu se muselo nejprve počkat, až bude s čím hrát a kam zapisovat výsledky. Plán zněl, že to Jura Hrdina ve středu u Čajdy vyzvedne - pokusil se, ale už nebylo co vyzvedávat. Po několika telefonátech se zjistilo, že se materiál nachází u Sádlíků a že máme počkat - od nich ani otec, ani syn nechodí mezi prvními. Protože někteří hráči se soupravami mezitím dorazili, ale tabulku nebylo ještě možné napsat, hráči něco odehráli s náhodnými barvami a tabulku jsme poté napsali tak, aby to sedělo.
Poučení pro béčko, které si také často předává šachové soupravy na zápasy: Nikdy neměňme původní dohodu! Jinak se nám může stát, že některý ze zbylých domácích zápasů neodehrajeme vůbec nebo s velkou časovou penalizací v začátku.
Dalšího zaváhání se pak dopustil už pouze šéftrenér mládeže tím, že nejprve hrát nechtěl a poté chtěl. Když se ale vykašlal na dohledávání své poslední účasti a přidělil si čtyři minuty, uznali jsme, že to dohrát stihne. Docela se mu i dařilo, až na to, že stále neumí bílými mrtvé zahájení, takže se na bednu nevešel a pouze uzavřel blok vítězů s příjmením na K.
Pořadí: 1.Kolařík, 2.Kropáč, 3.Kudláček, 4.P.Krupica, 5.Pešl, 6.Vašek, 7.Hrdina, 8.Adler, 9.V.Sádlík.
Přílohy: Tabulka GP 2018
Jan Pešl | 19/Jan/2018 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3250 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:
Login: Heslo:
NEREGISTROVANÍ: jako heslo NAPIŠTE: host-kurim

Copyright (c) 2006 - 2018 KolJa & Gonzmen