www.kme.cz

Chovatelské potřeby Kuřim

Město Kuřim

ŠK Kuřim

Turnaje a soutěže

Kdy Co Kde Odkaz Jak
úterý šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
středa šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
čtvrtek předškoláci MŠ Zborovská   15:15 - 16h
čtvrtek žáci 1. a 2. třída ZŠ Komenského   14-15h
čtvrtek Šachová kavárna Penzion U mostu Tabulka 19-22h
pátek šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
pátek Oddílový přebor DDM Kuřim   18-21h
sobota KP družstev mládeže Brno rozpis Výsledky chess-results
víkend 1.liga mládeže (skupina "C") dle rozlosování Výsledky chess-results
víkend Extraliga mládeže východ dle rozlosování Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev 2.liga Kotelna Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP2A Kotelna Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP2B Kotelna Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev OP Kotelna Výsledky chess-results


Kalendář

Datum Den Co Popis Jak ? x
07.10.2017 sobota ELM Mládež v Brně - Interchess FM 4,5:1,5
07.10.2017 sobota ELM Mládež v Brně - ŠK Staré Město 3 : 3
07.10.2017 sobota 1LM v Lanškrouně - Lanškroun 2,5:3,5
07.10.2017 sobota 1LM v Lanškrouně - Polička 2,5:3,5
08.10.2017 neděle ELM Mládež v Brně - Slavia Orlová 3 : 3
08.10.2017 neděle ELM Mládež v Brně - BŠŠ FM 2 : 4
08.10.2017 neděle 1LM v Lanškrouně - Lipky Hradec Králové 1,5:4,5
08.10.2017 neděle 1LM v Lanškrouně - Chotěboř 3 : 3
15.10.2017 neděle 2.liga "A" venku TJ Slavia Kroměříž B 1,5:6,5
15.10.2017 neděle KP2B "B" doma Jezdci Jundrov B 4 : 4
15.10.2017 neděle KP2A "C" doma ŠK Lokomotiva Brno D 3 : 5
22.10.2017 neděle OP "D" a "E" proti sobě 4,5:3,5
22.10.2017 neděle OP "K" venku ŠK Sokol Tišnov B 5,5:2,5
04.11.2017 sobota KPM Mládež dle rozpisu Výhry C
05.11.2017 neděle 2.liga "A" doma ŠK Garde Lipovec 3,5:4,5
05.11.2017 neděle KP2B "B" venku TJ Znojmo B 2,5:5,5
05.11.2017 neděle KP2A "C" venku TJ Sloup 4,5:3,5
12.11.2017 neděle OP "K" a "D" proti sobě 3 : 5
19.11.2017 neděle 2.liga "A" venku ŠK HPM TEC Hustopeče 4,5:3,5
19.11.2017 neděle KP2B "B" doma ŠK Duras BVK D 5 : 3
19.11.2017 neděle KP2A "C" doma ŠK Lipůvka 5,5:2,5
25.11.2017 sobota ELM Mládež venku Spartak Vlašim 1 : 5
25.11.2017 sobota 1LM v Kuřimi - Jiskra Humpolec 4 : 2
25.11.2017 sobota 1LM v Kuřimi - Světlá nad Sázavou 3,5:2,5
26.11.2017 neděle OP "D" doma Šachy Zastávka B 7 : 1
26.11.2017 neděle OP "E" a "K" proti sobě 3 : 5
02.12.2017 sobota Salámák Salámový turnaj v Kotelně HonzaV
03.12.2017 neděle 2.liga "A" doma Podlužan Prušánky 2,5:5,5
03.12.2017 neděle KP2B "B" venku ŠK 64 Brno 5 : 3
03.12.2017 neděle KP2A "C" venku MKS Vyškov B 5,5:2,5
10.12.2017 neděle OP "D" venku ŠK Lokomotiva Brno G 2 : 6
10.12.2017 neděle OP "E" venku Šachy Zastávka B 5,5:2,5
17.12.2017 neděle 2.liga "A" venku Zbrojovka Vsetín 3 : 5
17.12.2017 neděle KP2B "B" doma Moravská Slavia Brno C 4 : 4
17.12.2017 neděle KP2A "C" doma ŠK Sokol Tišnov 5,5:2,5
07.01.2018 neděle OP "D" doma ŠK Střelice B 5 : 3
07.01.2018 neděle OP "E" doma ŠK Lokomotiva Brno G 3 : 5
07.01.2018 neděle OP "K" doma Šachy Zastávka B 6,5:1,5
13.01.2018 sobota KPM Mládež dle rozpisu C vede
14.01.2018 neděle 2.liga "A" doma Jezdci Jundrov 3,5:4,5
14.01.2018 neděle KP2B "B" venku ŠK Střelice 3 : 5
14.01.2018 neděle KP2A "C" venku ASK Blansko 5,5:2,5
20.01.2018 sobota ELM Mládež venku 2222 ŠK Polabiny 1,5:4,5
20.01.2018 sobota ELM Mládež v Polabinách - ŠK AD Jičín 2 : 4
20.01.2018 sobota 1LM na Durasu - ŠK Duras BVK 4 : 2
21.01.2018 neděle OP "D" venku ŠK Lokomotiva Brno F 5 : 3
21.01.2018 neděle OP "E" venku ŠK Střelice B 3 : 5
21.01.2018 neděle OP "K" venku ŠK Lokomotiva Brno G 2,5:5,5
28.01.2018 neděle 2.liga "A" venku ŠK Zlín 2,5:5,5
28.01.2018 neděle KP2B "B" doma TJ Slovan Ivančice 2,5:5,5
28.01.2018 neděle KP2A "C" doma Slavia Boskovice 4 : 4
11.02.2018 neděle 2.liga "A" venku VSK Universita Brno 4,5:3,5
11.02.2018 neděle KP2B "B" doma ŠK Břežany 6,5:1,5
11.02.2018 neděle KP2A "C" doma Spartak Adamov B 4,5:3,5
18.02.2018 neděle OP "D" venku ŠK Sokol Tišnov B 5 : 3
18.02.2018 neděle OP "E" venku Šachy Zastávka A 4 : 4
18.02.2018 neděle OP "K" venku ŠK Lokomotiva Brno F 7 : 1
25.02.2018 neděle 2.liga "A" doma ŠK Staré Město B ???:???
25.02.2018 neděle KP2B "B" venku ŠK Lokomotiva Brno D ???:???
25.02.2018 neděle KP2A "C" venku Sokol Rudice ???:???
03.03.2018 sobota KPM Mládež dle rozpisu ???:???
04.03.2018 neděle OP "E" doma ŠK Sokol Tišnov B ???:???
04.03.2018 neděle OP "K" doma Šachy Zastávka A ???:???
18.03.2018 neděle 2.liga "A" venku TJ Vlčnov ???:???
25.03.2018 neděle OP "D" doma Šachy Zastávka A ???:???
25.03.2018 neděle OP "E" doma ŠK Lokomotiva Brno F ???:???
25.03.2018 neděle OP "K" doma ŠK Střelice B ???:???
08.04.2018 neděle 2.liga "A" doma Moravská Slavia Brno B ???:???
21.04.2018 sobota 1LM v Poličce - ŠK Polabiny C ???:???
21.04.2018 sobota 1LM v Poličce - ŠK Polabiny B ???:???
22.04.2018 neděle 1LM v Poličce - ŠK Lípa DDM HK ???:???
22.04.2018 neděle 1LM v Poličce - ŠK ORTEX HK ???:???

Copyright (c) 2006-2016 KolJa & Gonzmen