www.kme.cz

Chovatelské potřeby Kuřim

Město Kuřim

ŠK Kuřim

Turnaje a soutěže

Kdy Co Kde Odkaz Jak
pondělí - -   -
úterý šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
středa šachový kroužek DDM Kuřim   16-18h
čtvrtek Šachová kavárna Penzion U mostu Tabulka 19-22h
pátek - -   -
víkend 1.liga mládeže (skupina "C") dle rozlosování Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP1 Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev KP2 (skupina "B") Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results
neděle Soutěže družstev OP Kotelna/Klub Senior Výsledky chess-results


Kalendář

Datum Den Co Popis Jak ? x
24.09.2022 sobota 1LMC V Brně - hosté vs Náměšť n. Osl. 2 : 4
24.09.2022 sobota 1LMC V Brně - domácí vs Jihlava 3,5:2,5
25.09.2022 neděle 1LMC V Brně - domácí vs Lokomotiva Brno 4 : 2
09.10.2022 neděle KP1 "A" doma ŠK Letovice 6 : 2
09.10.2022 neděle KP1 "B" venku VSK Universita Brno B 5 : 3
09.10.2022 neděle OP "F" venku ŠK Lokomotiva Brno E 2,5:5,5
16.10.2022 neděle KP2B "C" a "D" proti sobě 6,5:1,5
16.10.2022 neděle KP2B "E" venku ŠK GPOA Znojmo B 3,5:4,5
23.10.2022 neděle KP1 "B" a "A" proti sobě 3 : 5
23.10.2022 neděle OP "F" doma TJ Slovan Ivančice B 3 : 5
06.11.2022 neděle KP2B "D" doma ŠK Lokomotiva Brno C 6,5:1,5
06.11.2022 neděle KP2B "E" a "C" proti sobě 3 : 5
13.11.2022 neděle KP1 "A" doma ŠK Duras BVK B 4,5:3,5
13.11.2022 neděle KP1 "B" venku ŠK Veselí nad Moravou 3,5:4,5
13.11.2022 neděle OP "F" venku ŠK Tišnov B 5 : 3
20.11.2022 neděle KP2B "C" doma Moravská Slavia Brno D 4,5:3,5
20.11.2022 neděle KP2B "D" venku ŠK 64 Brno 1 : 6
20.11.2022 neděle KP2B "E" venku ŠK Lokomotiva Brno C 2,5:5,5
27.11.2022 neděle KP1 "A" venku Jezdci Jundrov C 3,5:4,5
27.11.2022 neděle KP1 "B" doma ŠK Hodonín 3,5:4,5
04.12.2022 neděle KP2B "C" venku ŠK Střelice 6,5:1,5
04.12.2022 neděle KP2B "D" venku Jezdci Jundrov D 3 : 5
04.12.2022 neděle KP2B "E" doma ŠK 64 Brno 3,5:4,5
10.12.2022 sobota 1LMC V Lanškrouně - hosté vs Lanškroun 3,5:2,5
10.12.2022 sobota 1LMC V Lanškrouně - domácí vs Rychnov 2,5:3,5
11.12.2022 neděle KP1 "A" doma ŠK Hustopeče 3,5:4,5
11.12.2022 neděle KP1 "B" doma jako hosté MS Brno C 3,5:4,5
11.12.2022 neděle OP "F" doma ŠK Střelice B 3 : 5
18.12.2022 neděle KP2B "C" doma TJ Slovan Ivančice 5,5:2,5
18.12.2022 neděle KP2B "D" a "E" proti sobě 6,5:1,5
08.01.2023 neděle KP2B "C" venku ŠK GPOA Znojmo B 8 : 0
08.01.2023 neděle KP2B "D" venku Moravská Slavia Brno D 1,5:6,5
08.01.2023 neděle KP2B "E" venku Jezdci Jundrov D 0,5:7,5
15.01.2023 neděle KP1 "A" venku VSK Universita Brno B 4 : 4
15.01.2023 neděle KP1 "B" doma ŠK Lokomotiva Brno B 4,5:3,5
15.01.2023 neděle OP "F" doma ŠK Lokomotiva Brno E 5 : 3
21.01.2023 sobota 1LMC Ve Světlé - domácí vs Chotěboř 1 : 5
21.01.2023 sobota 1LMC Ve Světlé - hosté vs Světlá B 4,5:1,5
22.01.2023 neděle KP2B "C" doma Jezdci Jundrov D 6 : 2
22.01.2023 neděle KP2B "D" doma ŠK Střelice 5 : 3
22.01.2023 neděle KP2B "E" doma Moravská Slavia Brno D 1,5:6,5
29.01.2023 neděle KP1 "A" doma ŠK Garde Lipovec 4 : 4
29.01.2023 neděle KP1 "B" venku ŠK Letovice 5 : 3
29.01.2023 neděle OP "F" venku TJ Slovan Ivančice B 3 : 5
05.02.2023 neděle KP2B "C" doma ŠK Lokomotiva Brno C 5,5:2,5
05.02.2023 neděle KP2B "D" venku TJ Slovan Ivančice 4 : 4
05.02.2023 neděle KP2B "E" venku ŠK Střelice 1 : 7
12.02.2023 neděle KP1 "A" doma ŠK Veselí nad Moravou 10:00
12.02.2023 neděle KP1 "B" venku ŠK Garde Lipovec 10:00
12.02.2023 neděle OP "F" doma ŠK Tišnov B 9:00
19.02.2023 neděle KP2B "C" venku ŠK 64 Brno 10:00
19.02.2023 neděle KP2B "D" doma ŠK GPOA Znojmo B 10:00
19.02.2023 neděle KP2B "E" doma TJ Slovan Ivančice 10:00
26.02.2023 neděle KP1 "A" venku ŠK Hodonín 10:00
26.02.2023 neděle KP1 "B" doma ŠK Duras BVK B 9:00
19.03.2023 neděle KP1 "A" doma Moravská Slavia Brno C 10:00
19.03.2023 neděle KP1 "B" venku Jezdci Jundrov C 9:00
19.03.2023 neděle OP "F" venku ŠK Střelice B 10:00
02.04.2023 neděle KP1 "A" venku ŠK Lokomotiva Brno B 10:00
02.04.2023 neděle KP1 "B" doma ŠK Hustopeče 10:00
22.04.2023 sobota 1LMC V Náměšti - hosté vs Polabiny B 10:00
22.04.2023 sobota 1LMC V Náměšti - domácí vs Železné Hory 15:00
23.04.2023 neděle 1LMC V Náměšti - hosté vs Lipky HK B 10:00
23.04.2023 neděle 1LMC V Náměšti - domácí vs Lípa 15:00

Copyright (c) 2006-2022 KolJa & Gonzmen