ŠK Kuřim

Zpráva

Kavárna 10.1.2019: Kam s další šachovnicí?
Kam s ním? Těžko říct, co přilákalo do kavárny tolik hráčů - uhodli snad, že dorazí Mistr a že bude možnost mu opožděně popřát k devadesátinám? Nebo věděli, že je v akci Krakonoš za dvacetikorunu?
Nebylo to poprvé, co jsme zaplnili všech dvanáct řádků tabulky, ale nějak jsme s tím nepočítali a rozestavěli šachovnice dál od sebe. Pak se nemůžeme divit, že přišla nerudovská otázka - ochota posouvat šachovnice při rozehrané partii je samozřejmě minimální.
O popularizaci kavárny se starají i neregistrovaní hráči - Michael přivedl kamaráda, který se nám představil jako Luboš (abychom kromě Honzů měli další jméno, které se bude plést). Nevedl si úplně špatně a nahrál 3/11, ale stačilo to jen na předposlední místo.
Jura Hrdina vymyslel vychytávku, jak si ušetřit stavění figurek. Zůstane nečinně sedět, odcházející soupeř postaví figurky na svojí straně, pak se zjistí, že Jura má opačné barvy než v předchozím souboji, otočí se šachovnice a před ním se ocitne již srovnané základní postavení.
Turnaj vyhrál opět Jarda Kudláček, ale vzhledem k tomu, že Vraťa i Míša zopakovali bednu, bude minulou absenci ještě chvíli dohánět.
Pořadí: 1.Kudláček, 2.Šafařík, 3.Vašek, 4.Vitula, 5.P.Sádlík, 6.Hrdina, 7.Pešl, 8.Adler, 9.Buček, 10.Kropáč, 11.Rozkošný, 12.V.Sádlík.
Přílohy: Tabulka GP 2019
Jan Pešl | 11/Jan/2019 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3526 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:
Login: Heslo:
NEREGISTROVANÍ: jako heslo NAPIŠTE: host-kurim

Copyright (c) 2006 - 2019 KolJa & Gonzmen