ŠK Kuřim

Zpráva

08.08.2019 V kavárně opět přeplněno
Upoutávka Když jsem s Gonzmenem šli z vlaku směr kavárna, tak zazněla teorie, že aktuální přeplněnost kavárny je dána šachovými abstinenčními příznaky uprostřed prázdnin (šachové soutěže družstev jsou dávno dohrány, nová sezóna v nedohlednu, člověka svrbí prsty a zkrátka by si i zahrál ...).

Málem jsme se do turnaje nedostali, jedenácté a dvanácté místo v tabulce jsme jen tak-tak uzurpovali deset minut před sedmou. Jistotu účasti patrně zaručuje jen příchod kolem půl sedmé :-)

Pár později došedších jedinců se ještě vetřelo a domalovalo do tabulky, takže počet účastníků turnaje byl nakonec 14. Následně příchozí Martin Hyrš si už jen smířeně dal pivo, protože patnáctý řádek se prostě do papíru už nevlezl :-) Rozšíření tabulky vneslo nepořádek i do barev figurek při partii, ale více méně se s nastalým chaosem všichni smířili a občas se to řešilo i losováním o barvy.
Jako vychytávka při hře byl vyhodnocen stůl přiražený k topení, neboť na něj šlo položit pivo bez nebezpečí jeho převrhnutí při tazích fugurkami.

Konečné pořadí: 1.Laštovička, 2.Hrdina, 3.Šafařík, 4.Pučálka, 5.Kudláček, 6.Pešl, 7.Kolařík, 8.Vašek, 9.Buček, 10.Číhal, 11.Adler, 12.Kropáč, 13.Mrkos, 14.Valenta.
Přílohy: Záznam tabulky
Jan Kolařík | 09/Aug/2019 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3670 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:
Login: Heslo:
NEREGISTROVANÍ: jako heslo NAPIŠTE: host-kurim

Copyright (c) 2006 - 2019 KolJa & Gonzmen