ŠK Kuřim

Zpráva

F vykradeno týmy z KP1
obrazek Hráči áčka i béčka by si měli sáhnout do svědomí. Moc se mi nehodilo hrát a měl jsem to od kapitánů původně i slíbeno, ale pak přišla šílená sobota - dopoledne nám bere hráče áčko, odpoledne i béčko.
A když zjišťujeme, že nemáme rychlý (nemailový) kontakt na Frantu Režného (nemá ho Kolařík?), je jasné, že jednu díru musím zalepit já změnou nedělního programu a druhá zůstane kontumační.
Leo nezapisoval, prý to nestíhá - myslel si, že musí zapsat dřív, než soupeř zatáhne, a ten hrál rychle. Partie se několikrát otočila a koncovka byla beznadějná.
U Henešů 50 procent v tomto pořadí: Izák sebral otráveného pěšce a nechal si chytit figuru, ale dokázal měnit pěšce a vybojoval remízu na falešný roh. Martin na různé rošády útočil a soupeř neútočil, takže zasloužený bod. Pavel v téměř symetrické pozici potvrdil nevýhodu černých, ztratil pěšce a toho bílý v koncovce uplatnil.
Já jsem získal výhodu ze zahájení a pak stačilo otevřít pozici ve vhodný moment. Napřed to vypadalo na zisk dvou pěšců, pak spíše na kvalitu, a nakonec z toho byla figura.
Mizím za stavu 2,5:3,5 s tím, že Franta (který stál napřed blbě kvůli slabým polím e6,f7, ale pak se z toho dostal a měl pěšce víc, načež to bohužel uspěchal a ztratil ho) má koncovku na tři výsledky a Tom jednoznačně lepšího střelce. Jaké to překvapení, že to oba nakonec prohráli.
Fotky nebudou, neboť jsem nebyl na zápas připraven a ráno zjistil, že baterky jsou vybité. Následně doplněno fotkami od Martina.
Přílohy: Tom Gonzmen Franta
Odkazy: Výsledky
Jan Pešl | 09/Oct/2022 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 4267 | Komentáře(1) |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2023 KolJa & Gonzmen