ŠK Kuřim

Zpráva

O pohárek BVK kompletní sada medailí pro Kuřim
Upoutávka V sobotu se v Brně-Řečkovicích uskutečnil tradiční turnaj mládeže o pohárek BVK.
Tradičně skvělá organizace pořadatelů z Durasu Brno přivítala celkem 60 dětí, které byly rozděleny do dvou turnajů na mladší a starší žáky. Z Kuřimi jsem vybral hlavně nováčky a nechtěl zatěžovat děti, které hráli v nedělních soutěžích družstev, tak celkem tam bylo 14 naších reprezentantů, Vašík Šetina se rozhodl, že i když věkově patří do mladších, raději si zahraje v kvalitativně lepším turnaji starších žáků a já tohle jeho rozhodnutí jen uvítal.
Ve starších žácích (19.hráčů) se dobře ukázal Lukáš Petříček, který ziskem 5,5b ze 7 utkání obsadil 2.místo za největším favoritem turnaje. Další umístění
10.Šetina Václav 3,5b (Prohrál jen se všemi medailisty)
13.Filka Radoslav 3,5b

V turnaji mladších žáků (42.hráčů) vyhrál Ondra Hronek, když získal plný počet bodů. Na třetím místě skončil Pavel Ševčík ziskem 5,5b. Oba hráli velmi dobře a věřím, že své možnosti ukážou na Mistrovství Moravy a Slezska. Z dalších dětí bych ocenil výkon desátého Kryštofa Šišáka 4,5b, který když si dá záležet dokáže hrát i velmi dobře a Andreje Součka 4b, který se lepší turnaj od turnaje. U ostatních vím, že umí hrát i podstatně lépe, než byl konečný výsledek.
Věřím, že to ukážou už za týden v Koutech na MMaS.
Odkazy: mladší žáci starší žáci
Pavel Krupica | 22/Oct/2018 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3428 | Komentáře(2) |

VÁŠ KOMENTÁŘ:
Login: Heslo:
NEREGISTROVANÍ: jako heslo NAPIŠTE: host-kurim

Copyright (c) 2006 - 2019 KolJa & Gonzmen