ŠK Kuřim

Zpráva

1. liga mládeže na Kotelně
obrazek V rámci 6.a 7. kola jsme doma přivítali Prostějov a Staré Město B. Dopoledne proběhl souboj druhého ze třetím, tj. Áčka proti Prostějovu a Béčko hrálo s béčkem Starého Města. Oba souboje byly velmi vyrovnané a rozhodovali maličkosti.
Za Áčko hrající Kryštof v souboji náhradníků stál celou partii dobře, ale díky rychlé hře ztratil figuru a byl konec. Naštěstí brzo srovnává Julča a remizoval Vláďa, takže pořád remis. Luki stojí hůř, Vašík v pohodě a Pavel o něco lépe. Jak to bývá, předpoklady jsou jedna věc a realita druhá. Luki otáčí partii a vyhrává, zato Pavel s minimem času prohrává. Vašík remizuje takže Kuřim A - Prostějov 3:3.
V souboji Béček brzo prohrává Viki a remizuje Tomáš. Pak jěště prohrává Rudík a vidím to černě. V té chvíli za mnou přichází Šimi a Alice, jestli můžou dát remis. Pochopitelně jim to zakazuji a právně oni rozhodli o našem těsném vítězství. Kuřim B - Staré Město B 3,5:2,5
V odpoledním kole jsme si prohodili soupeře a zápasy už tak vyrovnané nebyly. Za Áčko opět prohrává Kryštof, ale ostatní nezaváhají a poráží Staré Město B 5:1.
V Béčku prohrává Viki, ale vítězí Rudík s Tomášem a chvíli vedeme. Postupem času nás soupeř přehrává a už neuděláme ani bod. Takže Prostějov - Kuřim B 4:2
Odkazy: vysledky fotky
Honza Číhal | 20/Jan/2019 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3535 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:
Login: Heslo:
NEREGISTROVANÍ: jako heslo NAPIŠTE: host-kurim

Copyright (c) 2006 - 2019 KolJa & Gonzmen