ŠK Kuřim

Zpráva

1. liga mládeže
Upoutávka Závěrečná čtyři kola 1. ligy mládeže se letos uskutečnila v Krnově. Místní pořadatelé pro všechny připravili výborné podmínky včetně pití pro děti od hlavního sponzora (Kofola sídlí přímo v Krnově). Jediná nevýhoda pro nás byla poměrně dlouhá cesta včetně sobotního sněžení v kopcích mezi Šternberkem a Bruntálem.
Áčko hrálo v sobotu pouze v pěti a jednou vyhrálo, jednou prohrálo. V neděli už nastoupilo komplet, ale opět pouze jednou vyhrálo, což stačilo na konečné třetí místo. Dostalo krásný pohár a medaile. Nejvíc se dařilo Lukimu 3/4.
Béčko potřebovalo k záchraně aspoň jednou vyhrát, což se zdálo jako docela snadný úkol. Jenže třikrát!!! prohrálo těsně 2,5 : 3,5 a jednou remizovalo, což sice stačilo na deváté(nesestupové) místo, ale jelikož padají 2 nejhorší týmy ze všech skupin, tak bohužel sestupuje. Jediná útěcha je ta, že je první náhradník. kdyby někdo nechtěl postoupit. Nejlepším hráčem byl Adam s výkonem 3,5/4.
Céčko mělo bohužel sestup dávno jistý, ale ukázalo se, že kdyby pokaždé nastupovalo kompletní a v takové sestavě jako v Krnově, rozhodně by se zachránilo a pomohlo by i béčku. Paradoxně jako jediné z našich družstev porazilo Ostravu. Nejlepším hráčem nejen Céčka, ale celé výpravy byl Radek Filka, který uhrál 4/4!!

Rozhodně se nedá nikomu upřít snaha a bojovnost, vždyť Béčko v posledním zápase hrálo s místním Krnovem více než čtyři hodiny a Tom Keprt dohrával jako poslední ze všech.
Příští rok může být vše jinak a třeba vybojujeme opět Extraligu!!
Odkazy: vysledky
Honza Číhal | 17/Apr/2019 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 3616 | Komentáře(2) |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2020 KolJa & Gonzmen