ŠK Kuřim

Zpráva

Pokud chcete psát zprávy, tak se registrujte
Registrace Neváhejte se na záložce "administrace" registrovat (stiskněte tlačítko "Registrovat se"). Vyplnění údajů zvládnete určitě během pár vteřin (a pak čekáte na odpovědní mail oznamující, že vaše registrace byla úspěšně dokončena,- "lustraci korespondentů" provádí administrátor, zkrátka čekáte, až na to má administrátor čas). Registrovaný uživatel má tu výhodu, že může mazat svoje vlastní příspěvky a tak napravit např. dodatečně zjištěné chyby v textu atd.

Prozkoumejte možnosti tlačítek (zelená fajfka a červený křížek) pod článkem.

Zprávy lze psát i se znalostí univerzálního hesla,- tato možnost je tam však spíš dočasná a pro výjimečné situace (a navíc tuto zprávu může odmazat jen administrátor, což komplikuje práci "korespondenta").

Podle měřáků přístupů (i těch neveřejných) vidím, že jste si zvykli na tyto stránky chodit, takže zkuste potěšit ostatní i vaším příspěvkem (zkrátka pište sem vše, co se týká šachů v Kuřimi a v blízkém okolí). Vítány jsou zejména osobní postřehy a informace (viz. nedostižitelný vzor pan Kalendovský). Opravdu stačí byť jen dvouřádková zpráva. Ke zprávě není problém připojit přílohu, fotku či odkaz. Tak se toho fakt nebojte!!!!!

Po registraci můžete doplňovat i kalendář na záložce "právě se hraje".

Připomínám: pro napsání hlavní zprávy musíte být registrovaní. Neregistrovaní mohou přidávat pouze komentáře k hlavním článku (nebo popř. krátkou bleskovou zprávu mohou napsat do sloupečku v pravé části stránky).
Jan Kolařík | 27/Oct/2014 | Autorizováno heslem | ID_zprávy: 2083 | Komentáře |

VÁŠ KOMENTÁŘ:

Login: Heslo:
INFO pro doposud neregistrované (i když je lepší se registrovat na záložce Administrace):
jako login napište své jméno a příjmení a jako heslo NAPIŠTE: host-kurim
(u neregistrovaných bude zveřejněna IP adresa.)
UPOZORNĚNÍ:
Pokud se nehodláte podepsat celým svým jménem, potom sem nepište.
Pokud hodláte psát vulgárně, potom sem také nepište.

Copyright (c) 2006 - 2023 KolJa & Gonzmen